Daikin Klima Servisi

daikin-klima-servisi

 

Yaz aylarının kapımızı çalmasıyla birlikte kavurucu sıcaklarda beraberinde gelmiştir. İnsanlar bu sıcaklardan kurtulmak için ise birçok yöntem denemektedirler. Bu yöntemlerden en önemlisi ise klima ile serinlemedir. daikin klima servisimizin amacı ise siz serinlerken klimanızın sorunları ile ilgilenmektir. İnsanlar evlerinde ofislerinde klimayı artık tercih ederek almak yerine bir zorunluluk olarak almaya başladılar. Çünkü yaz aylarında sıcaklar gerçekten çekilmez ve dayanılmaz olmakla birlikte insanları çeşitli sıkıntılarla da karşı karşıya bırakabiliyor. Bir yaz ayında klimanızın bozulması ise bu sorunların tekrar gün yüzüne çıkartabilir.

Örneğin bir iş görüşmesi için müşterinizi ofisinize bekliyorsunuz ve ne aksilik ki o gün klimanız bozuldu. Müşteri size yoğunlaşamayacak ve sıcakta sizi dinlemek istemeyecektir. Yapılan bir araştırmaya göre ikili görüşmelerde dinleyici ortam müsait olduğunda karşıdakini iki kata kadar daha etkin dinleyebilir.

Burada klimanızın bozulması ise bir günlük bir olay değil periyodik bir olaydır. Yani siz klimanıza bakım yaptırmadığınız için o klima o gün arıza vermiştir ve onun yapılması için bir süre beklemek zorunda kalacaksınızdır. daikin klima servisimiz elemanlarımız ile irtibata geçerseniz klimanızı en kısa zamanda tamir edeceklerinden emin olabilirsiniz. daikin klima servisi olarak size önerimiz ise klimanızın bozulmasını beklemeden bakımını yaptırmanız olacaktır.

Çünkü klimanızın bozulmasını beklerseniz ve belirli aralıklarla klimanıza bakım yaptırmazsanız klimanızın ömrünü azaltmış olacaksınız. Aynı zamanda klimanız belirli aralıklarla bakım yapılmadıkça içindeki parçaları tozlanacaktır ve klimanın sıcak havayı içine çekmesi zorlaşacaktır. Buda klima için ekstra güç gerektireceğinden klima daha fazla elektrik kullanır ve bu da sizin faturanıza ekstra ücret olarak yansır.

Yani siz aslında klimanıza bakım yaptırmayarak tasarruf yaptığınızı zannederken klimanız aynı parayı elektrik faturasına yansıtmaktadır. Oysaki onu yerine klimanıza bakım yaptırsaydınız elektrik faturanızda her hangi bir yükselme olmayacak ve sizde klimanız yüzünden mağdur kalmayacaktınız.

Eğer isterseniz daikin klima bakımı servisimiz ile iletişime geçerek klimanızı düzenli olarak bakım servis programına kayıt ettirebilirsiniz. Bu programda klimanızın bakımı belirlenen tarihlerde otomatik olarak yapılacaktır ve klimanız bir daha hiç bozulmayacaktır.

Ofisinizde ya da evinizde klimanızın ansızın bozulup sizi rezil etmesini istemiyorsanız ve klimanızı bakım yaptırmaktan çekinmem diyorsanız daikin klima servisi personellerimizi arayarak irtibat kurunuz. İletişim bilgilerini ve bakım yapılmasını istediğiniz aralıkları seçerek klimanızın bakımını yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda dilerseniz tek seferlik bakım da yaptırmanız mümkündür. Bunun için gene aynı şekilde daikin klima servisimiz ile iletişime geçerek klimanıza bakım yaptırmak istediğinizi söylersiniz. Klima görevlilerimizde sizin iletişim bilgilerinizi alırlar ve klimanıza gerekli bakımı yaparlar.

Bu konuda size tavsiyemiz ise henüz yaz aylarının başındayken ve klimanız sorun çıkarmamışken bakımınızı yaptırmanızdır. Çünkü klimanızın sorun çıkarmamış olması çok iyi çalıştığına işaret değil aksine her an sorun çıkarabileceğine işarettir. Sizde bu sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız ve klimanızın bakımını daikin klima servisimize yaptırmak istiyorsanız hemen iletişim numaralarımızdan bize ulaşın. Akyol servis ile eş zamanlı olarak ve anlaşmalı olarak çalışan firmamız için müşteri memnuniyeti birinci planda geldiğinden ötürü kesinlikle memnun kalacağınızın garantisini firmamızdan alabilirsiniz. Akyol servisin yıllardır sunduğu hizmet ile bünyesine daikin klima servisini eklemesi sayesinde daha da genişlemiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Servisimizin kuruluş amacı ve gayelerinden en önemlisi müşteri memnuniyetidir. Yani müşterilerimizin memnun olmadığı ya da memnun kalmayacağı hiçbir iş firmamız tarafından yapılmaz. Klimaya dahi önce bir işlem uygulanacaksa bu müşterinin onayıyla olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir