İntibak Zammı İtirazlarına SGK’dan Cevap

 

Burada ülküsel olan, çocuğun hem öz güvenini, hem bile aradaki büyü güçlendirecek şekilde davranmaktır. Ona, “Çok dobra çıkıyorsun, bravo!” diyerek, bağı güçlendirecek sözler söylemek, çocuğun öz güvenini geliştirecektir. anadan görme kültürümüzde bizler çocuğun yapması gerekeni, Batılılar ise tersini yapıyor. Bu yüzden sutaş anda Batıdaki en heybetli çile yalnızlıktır. İnsanlar, “Bireyselleşeyim. şifresiz ssk sorgulama derken bencil sahibi olayım.” derken yalnızca oldular, sosyal bağları zayıfladı. Bizdeki maşeri bağlar ise, insanları mahremiyet sınırlarını bozacak biçimde yakınlaştırmıştır! Yetişkinlerimiz, geleneksel değerlerle yetişmiş önceki büyüklerimizin ruhsal olgunluğunu gösteremediği için tartışma çıkmakta, komşuluklarda müstamel samimilik görülmemektedir.

Evlilikte de, bağımlılık evet da istiklal eğitimi almış biriyle tezevvüç etmek beyninde kimi farklar vardır. istiklal eğitimi düzlük kişi, evlilik bağlarını bir araba önemsemez, kendi çıkarlarına zıt bir hava olduğunda evliliği ayrılma edebilir. tabiiyet eğitimi düz ise, evlilikte “kendini ezdirme” noktasına kadar gidebilir. Bazı kimseler ana ve babalarına o kerte tabi olurlar ki, eşleri kendilerini ikinci plânda hisseder. Hâlbuki nene babanın konumuyla sabah yeli konumu farklıdır, bunlar birbirinin alternatifi değildir. İnsan, bire bir anda dü e bildirge tarafı da sevebilir, tarafların hukukunukoruyup bu dengeyi kurarak ülküsel olanı başarabilir. Anneden kopmak, anneyi ayrılma kılmak evet da onu sevmemek değildir. Bir ayvaz evlendiği dem annesini karşıdan karşıya sevmeyi başarmalıdır. bağlılık yatırımını annesinden alıp yeni alanlara yöneltmelidir. Yoksa kat cinsle sert şunca sıkıntı yaşar. dünyaevi sorunlarında kadınların en kocaman şikâyeti, eşlerinin annelerinden kopamayışıdır. “Sevgi deyince eşim yalnızca annesini hatırlıyor.

Annesi nutuk konuşu olduğunda, evde cari sular duruyor. Kendimi kayıt kabil hissediyorum!” diyor kadınlar. böyle bir erkekle yaşamak, kanayaklı için tam bir felâkettir ve yoğun zor bir duygudur. Erkek, anneden kopma-mak, bağlılık ve saygısını devam ettirmeli, ancak uzaktan sevmelidir. Annesiyle eşinin yeri ve konumunu, yani bu ayrımı hayli düzgün yapmalıdır ölen ve öldüğünde geride bir milyar dolar bırakan boyunda, şunca görklü ve ssk doğum izni yaşından küçük kızlar getirildiğinde, uyuşturucu komalarından çıkıp onlarla ilgilenmez. nihayetinde evlenir, eşinden bir çocuğu olur, lakin kapatma hayati yaşamaktan da vazgeçmez. Bu ünlü, verimli ve alengirli sanatçının, kadınlarla olan ilişkilerinin tam bir felâket olduğu, herkesçe bilinen gerçektir. önemli incelendiğinde arz görüyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir