Vestel Klima Servisi

vestel-klima-servisi

Kavurucu yaz aylarının kapımızı çalmasıyla birlikte birçok insanın şikâyet ettiği sıcaklardan kurtulma yolları aranmaya başlandı. İnsanların sıcaklardan kurtulmak için ise en çok tercih ettiği yöntem klima ile serinlemedir. Genelde tatile kaçarak ya da denize girerek serinlemeyi tercih etseler de tüm yaz ayı boyunca tatil yapamayacaklarından dolayı klima artık zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Vestel klima servisi bünyesinde bulundurduğu kalifiyeli elemanlar sayesinde size klimanız ile ilgili her türlü sorunda yardımcı olacaktır. Klimanızı taktırdıktan sonra o klimanın derdi bitmez aksine klimanın dertleri asıl o zaman başlar. Klima göründüğü gibi kolay çalışan bir mekanizma değildir. Belirli aralıklarla bakımı yapılmazsa hiç umulmadık anlarda arızalanabilir.

Bunun nedeni ise klima sahibinin klima bakımına önem vermemesidir. Klimanızın bakımına önem vermez ve nasıl olsa bozulmadı şu anda çalışıyor diye düşünürseniz klimanız umulmadık bir anda bozulacaktır. Bunun nedeni ise klimanızın periyodik bakımını yaptırmamış olmanızdandır.

Oysa vestel klima servisimizi arayarak klimanızın bakımını belirli aralıklarla yaptırmak isterseniz yetkililerimiz sizin iletişim numaranızı alacaklar ve size en kısa zamanda ulaşarak klimanızın bakımını yapacaklardır. Bunun yanı sıra klimanızın sorunu neyse sadece o soruna değinilmez diğer her sorun kontrol edilerek klimanızın size bir daha sorun çıkarmaması için uğraşılır. Örnekle açıklamak gerekirse siz klimanız içine aldığı sıcak havayı dışarı vermediğinden şikâyet ederek vestel klima servisimize başvurursanız elemanlarımız klimanızın sorununu halledecektir.

Ayrıca klimanın diğer sorunlarına da bakarak her türlü bakımı ve direnaj çalışmalarını yapacaklardır. Üstelik elemanlarımın yaptığı diğer bakımdan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Akyol servis ile eş zamanlı olarak çalışan vestel klima servisimiz klimanızı diğer firmalara göre en kısa zamanda yapmanın da garantisini vermektedir. Diğer firmalar klimanız bozulduktan sonra aradığınızda sizi yoğun olduklarından dolayı günlerce hatta bazen bir hafta süresinde bekletebilirler.

Ancak vestel klima bakımı servisimizi aradığınız takdirde yetkililerimiz sizin iletişim bilgilerinizi anında alacaklar ve en kısa zamanda sizi ziyaret edeceklerdir. Bunun nedeni ise vestel klima servisimizin sisteminin oturmuş olması ve eleman sayısının son derece fazla olmasıdır. Eleman sayısının fazla olmasının nedeni ise siz müşterilerimizin beklemesini önlemektir. Çünkü sıcak yaz aylarında klimasız geçen bir gün bile çekilmez bir işkence haline gelebilir.

Bunun içindir ki müşterilerinin memnuniyetlerini ikinci plana atmadan çalışan vestel klima servisimiz klimanızın sorununu en kısa zamanda çözerek sizlerin memnuniyetini kazanacaktır. Sizde klimanız ile ilgili sorunlarınızı vestel klima servisimize verirseniz kesinlikle pişman olmayacaksınız ve memnun kalacaksınız.

Akyol servis güvencesiyle çalışan vestel klima servisimiz size bunun güvencesini vermiş bulunmaktadır. Ayrıca klima bakım ve onarımından ekstra bakım masrafı gibi değişik bahanelerle müşterilerimizden başka ücretler talep etmemekte sadece klima bakımına yoğunlaşmaktayız. Bunun nedeni ise siz değerli müşterilerimize para kapısı gözüyle bakmamamızdır.

Bu karşılıklı güven ilişkisini yıllarca oturtmuş olmanın mükafatı olarak ise düzenli müşterilerimizin bizi tercih etmesi bizim ödülümüz olmuştur. Yani düzenli müşterilerimiz klimalarını belirli aralıklarla bizlere yaptırmaktadırlar. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra klimalarının kalitesine göre belirlediğimiz bakım aralıklarına uymaları takdirde klimaları hiçbir sorun çıkarmamaya başlamıştır.

Yani bizim belirlediğimiz aralıklarla klima bakımınızı yaptırdığınız takdirde klimanızda hiçbir arıza kalmayacaktır. Bu da size yaz aylarında bir gün dahi klimasız kalmamanız gibi bir ödülle size geri dönecektir. Sizde yaz aylarının sıcaklarından klima ile serinlemeyi tercih edenlerdenseniz ve klima bakımı hakkında pek bir bilgi birikimine sahip değilseniz hemen vestel klima servisini arayın ve yetkili elemanlarımızdan bilgi alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir